| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cand trimit un produs in service la eMAG pun produsul respectiv in cutie alaturi de copia facturii si certificatul de garantie, iar pe cutie lipesc o foaie cu expeditor si destinatar.Asa trebuie sa fac? Am omis ceva?

1 răspuns:
| Cronki a răspuns:

Exact, prdusul sa fie complet asta daca are alte accesorii! Alaturi de copia certificatului de garantie mai poti pune o foaie cu "Constatarea defectiunii" unde scrii despre problema/defectiunea produsului sau ce anume nu functioneaza.