| Andrei199114 a întrebat:

Salut, cat costa o procura notariala pentru imputernicire de a ridica un card bancar de firma?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Salut, fiecare cabinet notarial aplica propriile preturi, cineva iti poate da pret estimativ doar! preturile din timis nu sunt fix aceleasi cu cele din Buzauwinking

din cate vad pe net aceste preturi variaza intre 100-150 de lei referitor la procura notariala!

daca ma insel atunci sa vina @sunt-NE-serios sa zica ca nu zic binewinking

cheers

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

"impurticire"? Pe cine vrei să "impurticesti" breeeeee?