| DanielBalan a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul viespar.ro? Eu nu cred ca e pe bune...

Răspuns Câştigător
| CocaFanta a răspuns:

Eu am mai gasit un site pare interesant eu pana acum am facut 1 euro nu e mult dar merita vazut poate si incercat http://www.surveyhead.com/dashboard.php

38 răspunsuri:
| lucica01 a răspuns:

Intrati in echipa mea, ne vom ajuta reciproc sa castigam bani mai multi bani impreuna.Accesati link-ul http://www.viespar.ro/? reff=85237c3589c851c8c0bfbe6602615d60

| Valiiii1993 a răspuns:

Http://startofnews.com/p6684
O metoda simpla de a face bani stand in fata calculatorului. Aceasta propozitie am citit.o de zeci poate sute de ori si tot atatea am si incercat. In final am gasit una ce pare promitatoare. Nu o sa vin sa-ti spun ca eu am facut sute de euro din ea. Am aflat de ea in urma cu doar cateva ore si o sa ti.o prezint.
Trebuie doar sa.ti faci cont si sa citesti anumite stiri pe care ti le pun la dispozitie. Nu te panica nu trebuie sa faci mare lucru, sa dechizi zeci de alte ferestre, sa dai milioane de click.uri sau alte tampenii, nici sa investesti bani nu e nevoie.
E vorba de un sistem bine gandit, care lucreaza exact invers cum se intampla la Youtube de exemplu. Acolo faci bani daca aduni cat mai multe vizualizari la ceea ce postezi, iar aici faci bani daca vizualizezi stirile postate de altii.
Dupa cum am zis nu trebuie decat sa.ti faci cont, sa dai click pe stire si sa dai un alt click pe un buton de confirm, ca sa certifici ca ai citit stirea. Totul se intampla pe acelasi site, nu te va arunca de pe un site pe altul.
Atunci cand strangi suma de 600 de dolari (pe care eu am strans.o in cateva ore) poti alege sa retragi suma.
Poate pare prea usor, insa eu voi incerca pentru ca nu am nimic de pierdut.
Din ce imi dau seama, ei lucreaza intr.un sistem cum au cei de la google adsense, primesc bani pentru fiecare vizualizare, dar aleg sa imparta din castig cu noi cei care le citim stirile. E o idee genial, zic eu, pentru ca ei au doar de castigat(pe noi cititorii si banii).
E o idee care vine tot de zona celor care au gandit si onecoin.ul.
Site.ul este aparut de mai putin de cateva luni, cei doritori ar fi bine sa se inscrie mai din timp, pentru ca asa se intampla de fiecare data, cei care se trezesc mai repede au mai mult de castigat, ulterior se poate ingreuna problematica, cred...
Va doresc mult SUCCES!

| Mariana_Ilies_1988 a răspuns:

Merita http://www.viespar.ro/? reff=882a71df9e2a1383af80091cb6d8e1ce

| florinache2017 a răspuns:

Viespar pentru mine în momentul de față este SPAM. Aștept o plată de pe data de 21.12. 2016 în valoare de 70 de dolari și nimic. Ce să zic? După atâta muncă de promovare, referali și să te trezești că nu mai îți da banii. Rusineee.

| Ojog_Andrei_1994 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=97c5603755b118d3d011e294693e3032

| Radu_Vasy_1995 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/vasyhm alt joc in care poti castiga bani insa nu va ganditi ca ii face rapid si cu timpul si pe langa asta este si foarte distractiv...