| ColorBubbles a întrebat:

Hei! Ce parere aveti de site-ul viespar.ro? chiar se poate face bani din acel site? A incercat cineva? Daca da, cum imi fac o echipa?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Un jeg ordinar, o clona romaneasca la microworkers, doar ca taskurile se platesc de vreo 5-10 ori mai putin. Daca mai adaug si ca la microworkers plata e jalnica... iti dai seama.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe acel site se fac destul de bine bani.Dar trebuie să muncești destul de mult.Și nici măcar nu câștigi mult doar câțiva euro...dar trebuie să dai multe click-uri pe diverse link-uri happy

| doggy123 a răspuns:

Eu nu-ti recomand sa ai incredere in acel site. e de proasta calitate

| Pop_Georgiana_1991 a răspuns:

Buna. eu am incercat site-ul si pentru moment sunt multumita. Daca doresti poti face parte din echipa mea inscriindu-te pe : http://www.viespar.ro/? reff=2271d6f84b972c387759fd2f4bc47a2a. Dupa ce te vei inscrie ve primi un link pe care il poti distribui la randu-l tau pentru ati forma o echipa.