| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Viespar.ro? Vreau niste pareri de la cunoscatori, deoarece eu nu stiu ce sa mai cred, pe un forum am citit ca este un site de treaba, pe alt forum aud ca este un site fake, nu plateste suma minima odata ce s-a atins. Pareri, sugestii? Nu vreau sa imi pierd timpu airea pe un site fantoma.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mosule, nu e vorba de platit, e vorba ca sumele sint ridicol de mici, asta prin comparatie cu microworkers, care si ala e un site cu tot felul de proiecte jalnice din care nu inveti nimic si doar pierzi timpul facind munca de indian pe bani ca in Pakistan...

| Jipa95 a răspuns (pentru KodrutZ):

Mai devreme sau mai tarziu voi strange eu suma aceea minima, dar crezi ca vor face plata?

| KodrutZ a răspuns (pentru Jipa95):

Nu mai bine imi scrii mie niste articole complet originale de cite 500 de cuvinte pentru 10 centi bucata? Stiu, e o suma jalnica, insa pe viespar se plateste si mai jalnic de atita. Ca sa iti faci idee, poate nu intelegi inca dimensiunea tepei ordinare care e rahatul asta de site. Gindeste-te ca muncesti cu ziua la tara pe 1 leu/zi, fara mincare si apa, asta e treaba acolo. Sterge-ti contul si uita de el. E un rahat ordinar.

| Jipa95 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ok, multumesc de raspunswinking

| KodrutZ a răspuns (pentru Jipa95):

Esti pe alt fus orar cumva? Sau eu nu sint singurul care se trezeste la ore de-astea sf ca sa se culce la loc in juma' de ora-o ora? big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daa si eu ziua dorm, seara sunt treaz big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut Jipa95. Eu nu îți recomand acest site-ul Viespar.ro deoarece nu primești nimic, dar dacă tot vrei să faci bani online îți recomand forex4you sau marketglory, îți voi lăsa niște link-uri mai jos, o zi faină să ai:)
http://www.marketglory.com/
http://www.forex4you.com

| Valentin_Marian_1995 a răspuns:

Putin mai devreme am fost nevoit sa re-instalez windowsul din cauza acestui site(aveam si alte posibilitati, dar am preferat metoda simpla). De ce? Mi-am facut si eu cont ca tot omul, am facut un task, apoi la al doilea m-a pus sa caut pe google "c***o asigurare" (am pus * sa nu se considere reclama, mai stii) si apoi ma puneau sa intru pe un site. Surpriza mare pe acel site. Mai stiti virusul cu politia romana? Era ceva de genul, numai ca acum eram un interlop cautat si trebuia sa platesc 100 lei ca sa ma lase in pace.
Parerea mea, nu merita!