| xCrazyWolf a întrebat:

Ce produse ati cumpara de pe un magazin online?

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Orice ce nu găsesc în magazinele din oraş sau ceva ce găsesc mai ieftin, eventual (dar să fie rentabil cu tot cu costul transportului). În general cumpăr cosmetice sau haine/bijuterii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai poti cumpara orice iti doreste inima. eu pana acum am luat electronice (multe), tricouri pesonalizare, cauciucuri pentru masina

| LolaLollita a răspuns:

Mi-am cumparat laptopul online, deci cu siguranta as mai lua si alte produse similare. In rest, produse de make-up.
Cu siguranta nu haine, prefer sa le probez inaintehappy

| xanderblackx a răspuns:

O oaie, 2 kg de branza, o bucata de slaninuta, un laptop ultimul tip si un maserati... doamne, ce intrebare poti pune. depinde ce fel de produse CONTINE acel magazin online. si da, folosim, cel putin eu, folosesc magazinele on-line. comand frecvent. numai bine

| Kr5 a răspuns:

Haine big grin blugi si pantaloni de trening de aia cu tur dar nu am gasit nici un magazin online care sa aive in afara de (zara pullandbear berska h&m) unde sunt nastabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| cristi767 a răspuns:

Pai orice e disponibil happy Poate n-as cumpara mancare, dar in rest...

| dRaguTzuu a răspuns:

°°Cand te duci sa faci rap sa te-omori cu prietenii
Nu da banii pe macare, bautura si prostii°°

| robert232 a răspuns:

Depinde si de calitate sau de pret in general mi-as lua un laptop, haine de firma, un telefon iphone 5, un playstaison 3 si jocuri sau un xbx 360 si nici o data nu mi-as lua mancare ca poate sa fie expirata. Bafta sper sa aiti cumperi ceva ce-ti place

| speed1234561 a răspuns:

Mancare in niciun caz, doar chestii din astea. televizor, tricou, calculatoare, gadgeturi, chestii.