| anitcolor a întrebat:

Salut, ce slujba part time(4 ore) sau doar in weekend pot avea? locuiesc in Timisoara.

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Depinde si de varsta

| Mariaa a răspuns:

Pai ai putea sa imparti pliante, sau sa lucrezi la un fast food.
sau.si mai bine.sa.ti castigi banii tai.mai multi.si sa nu te chinui pentru altii. sa iei o suma de bani.sa te duci la cumparaturi si sa cumperi lucruri dragute si ieftine.iti faci un stand sau ceva.si incepi sa vinzi chestiile astea la un pret putin mai mare.
poti sa faci asta cu jucariile tale de cand erai mica, sau cu haine pe care nu le mai porti.
succes si tine.ma la curent.

| anitcolor explică:

19,studenta,oare la Mcdonalds ar fi ok?