| amidamari a întrebat:

Salut,
Ce stiti despre afacerile cu invitatii de nunta, botez? Sunt o pierdere de timp sau chiar ar merge?

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Mai bine fa o afacere din cosmetice
investitia e 0

poti castiga peste 400 ron in 3 saptamani

http://avon-romania1.blogspot.com/

uitate la sectiunea "lider"
daca ai intrebari lasa-mi un mail la avonromania1@yahoo.com

| AndreiC a răspuns:

Daca faci bine ceea ce faci ai toate sansele sa fii de succes. Chiar daca e criza nunti tot se fac. Oamenii vor sa uite de lipsa de bani si distractia este, in mod paradoxal solutia lor. Deci daca ai o afacere bine pusa la punct cu o reclama si imagine bine definite ai toate sansele sa faci bani.

| bamse a răspuns:

Eu si nevastamea am cumparat invitatiile de pe net, acum si soramea tot de acolo caci ne-a placut.

E o treaba super misto, fa-o dar fa-o bine! Sa ai modele multe si interesante si asta numai ochiul tau poate vedea, daca ai gust la asa ceva.

Documenteaza-te, vezi ce oferte sunt pe piata si baga-te. E mare lucru sa stii ce iti place si vrei sa faci. Eu zic ca merita

| mary_9738 a răspuns:

Buna
in perioada asta nefasta prin care trecem nu cred,dar sti cum e incercarea moarte nu are asa ca de ce sa nu incerci,nu te descuraja daca vrei ceva iti trebuie ambitie eu zic sa incerci dar sunt sigura ca ar fi si alte afaceri mult mai rentabile parerea mea,incearca ceva ce se cauta si totusi nu prrea gasesti sper ca ai inteles cum am vrut sa zic.A si nu uita in afaceri nu exsista mama, tata, prieteni esti pe cont propriu fiecare e pentru el ai sa vezi uwinking
bye sper ca am fost de ajutor

| amidamari explică:

Va multumesc pentru incurajari, chiar aveam nevoie.pup