| anonim_4396 a întrebat:

Cum ti se pare denumirea de Roclick pentru un site facut in wordpress  ?
5-foarte usor de tinut minte
4-usor de tinut minte
3-asa si asa
2-greu de tinut minte
1-foarte greu de tinut minte TE  rog sa alegeti ca raspuns una dintre cifre.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Ca idee e ok, singura eventuala problema e ca e mai greu de transmis din gura in gura la cei care nu prea stiu engleza, se poate intelege roclic, sau roclik, sau mai stiu eu.
Bafta

| Brotacelul a răspuns:

E destul de usor de tinut minte, numai ca, asa cum s-a mentionat mai devreme, pot aparea probleme in ceea ce priveste scrierea lui. Ti-as recomanda sa alegi ceva care sa se scrie cum e aude (cel mai sigur).
Pentru site, eu ti-as recomanda ucoz.ro... lucrez cu el si sunt destul de multumita.
Spor.

| Scremer a răspuns: