| StefanDrg a întrebat:

Cum trebuie sa fac sa aflu cati bani mai am pe card fara sa scot banii, vreau doar sa stiu cati si vreau sa fac asta la bancomat, fara sa intreb la banca.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai varianta Verificare Sold. Dupa ce bagi cardul, in loc sa apesi pe Retragere numerar apesi pe Interogare sold.Bagi codul si te va intreba daca vrei sa afiseze pe ecran sau sa-ti dea chitanta.Aici este alegerea ta.

3 răspunsuri:
| 7octombrie a răspuns:

Dai la interogare sold unde te va intreba cum vrei sa-ti arate, pe ecran sau pe chitanta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la in bancomat al bancii la care ai card si interoghezi soldul, simplu

| StefanDrg explică (pentru darrio2007):

Cel mai detaliat raspuns, Mersi happy