| Stanca_George_1994 a întrebat:

Salut dacă as cumpara franciza de la o firma (Barrier) costul este de 5000euro,eu ce primesc in schimb, cu ce ma ajuta sa am franciza? Primesc proiecte de la acestea sau ceva? Barrier este firma de termopane

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca tu primesti in primul rand brand ul de care te poti folosi si standardele lor de productie. Si mai primesti si consultanta de la ei

| GHoST013 a răspuns:

Ai voie sa iti desfasori afacerea sub numele lor. Este un avantaj pentru ca aderi la un brand cunoscut.