| Ker0s3x a întrebat:

Daca ma pricep la modelari 3D, animatii 3D,la fel de bine ca si DaniPeNet,puteti sa il cautati pe youtube,si ma pricep la Web Design,crearea de site-uri,forumuri,etc + editari in Sony Vegas,AE si altele,as putea sa lucrez undeva, daca am doar 16-17 ani? Multumesc.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa lucrezi, nu. Sa faci bani online, desigur. Si daca esti cu adevarat bun, prin "bani" nu inteleg mizilicuri de cate 50-100 EUR.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti cauti proiecte pe net sansele sunt mult mai mari

Răspuns utilizator avertizat