| Stefan1945daz a întrebat:

detin card la banca transilvania, si de curand am primit bani de la cineva prin skrill, am ales sa ii retrag din skrill sa-mi vina pe card, toate bune si frumoase, a doua zi mi-au intrat pe card, dar imi apare "cont de disponibil" nu pot sa-i scot si nici nu pot sa ii folosesc online, precizez ca sunt euro, cum as putea face sa i convertesc in lei sau macar sa ii pot scoate cumva?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă utilizezi online banking îi convertești în lei de acolo, dacă nu de la ghișeul bancar,

| Stefan1945daz explică (pentru sadrian46):

Aveti idee cum ma pot loga in internet banking? ce date de logare trebuie sa folosesc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Stefan1945daz):

Dta ai un cont deschis la banca respectivă.
Banca are un site.
Internet banking se setează de la ghișeu, cumperi accesul la aplicația respectivă, dreptul de acces. Atunci primești și modalitata de logare, cu parolă, cu token sau prin cod primit prin sms.