| mihaita27 a întrebat:

Salut, doresc sa fac un magazin online cu hainute pentru bebelusi, insa nu stiu de unde pot cumpara haine en-gros.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta m-ar interesa si pe mine happy

| debarasator63 a răspuns:

Ai incercat la iristrade.ro sau la superbebeshop.ro?

| mihaita27 explică (pentru debarasator63):

Salut, am intrat pe ambele site-uri, iristrade.ro mi-se pare ok, voi mai cauta, dar acesta ramane o optiune. Multumesc

| mihaita27 explică (pentru debarasator63):

Salut, am intrat pe ambele site-uri, iristrade.ro mi-se pare ok, dar voi mai cauta, ramane o optiune. Multumesc

| mihaita27 explică (pentru anonim_4396):

Salut, este c-am dificil sa gasesti un en-gros cu hainute pentru copii, dar hai sa tinem legatura, poate poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru debarasator63):

N-ai cum sa faci bani, de pe iristrade. ca au adaos la preturi, cacalau.
Nu poti sa iei o bluzita la 80 lei si sa o vinzi cu 100, ca nu da nimeni 100ron pe o bluzita de bebei happy Cu 100 lei in uk cumperi 2 set-uri de body-uri a cate 3. Adica 6 body-uri, direct din magazin.
Pe iristrade sunt preturi umflate maxim happy

| mihaita27 explică (pentru anonim_4396):

Corect

| PislaruDaniel a răspuns:

Va pot ajuta eu, muncesc la o companie Stock Spaniola si avem multimea de Branduri la preturi angro. contactati-ma.
Daniel Pislaru
Zadarov Stock Company
www.zadarovstock.com
Daniel@zadarovstock.com
+34 670310148

| PislaruDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Va pot ajuta eu, muncesc la o companie Stock Spaniola si avem multimea de Branduri la preturi angro. contactati-ma.

Daniel Pislaru
Zadarov Stock Company
www.zadarovstock.com
Daniel@zadarovstock.com
+34 670310148