| DiiAgn a întrebat:

Salut! Este vreun broker de asigurari pe aici?
Am nevoie de o oferta de asigurare de viata de grup pentru angajati (8 angajati) pentru scoala si nu gasesc nicaieri pe internet un calculator care sa imi calculeze pretul unei astfel de asigurari. Ma poate ajuta cineva, va rog?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"asigurare de viata de grup pentru angajati"

asta - ce ceri tu - se face "face-to-face", NU de alta dar vorbim de reduceri importante

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca se face oferta personalizata in functie de firma si riscuri. Suni la mai multi si alegi oferta care iti place.