| BlueButterfly97 a întrebat:

Îmi pot face card Monese dacă sunt din Republica Moldova?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| NYØ2002 a răspuns:

Da poti oriunde in lume, acum nu se mai merita.Inainte iti dadea 15 euro daca puneai codul unui prieten si faceai o tranzactie cu el dar acum daca pui codul unui prieten iti da euro si daca faci o tranzactie min 500 de euro iti mai da 15 euro.E naspa acum, imi faceam si eu daca nu se schimba

| BlueButterfly97 explică (pentru NYØ2002):

Câți euro îți dă dacă pui codul unui prieten? Deci îți dă 15 € dacă pui codul unui prieten, iar dacă faci o tranzacție de minim 500€, mai primești încă 15€? Ai uitat să pui un "15€" cred, în comantariu, și nu prea se înțelege

| BlueButterfly97 explică:

Iar semnalizezi?