| Prf_Cristy_1996 a întrebat:

Salut lume, stie cineva cat e aurul in Turcia?

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cel de 14K e in jur de 150 lei parca

| mudokins78 a răspuns:

Nici daca ar fi la jumate de pret nu as cumpara aur din Turcia.

| zilog a răspuns:

Este prost si contine plumb fier cositor, oare de ce s-au lasat oamenii de a mai aduce aur din Turcia
datorita rackeților criminali hoti de organe de prin Bulgaria.
si nu mei e diferenta de pret acum cu atatea avioane atat de ieftine cu autocare atat de ieftine
inaitne costa un drum salariul de pe 7 luni de munca din Romania
si din acest motiv costa
dar acum cu amazon si ebay si toate chestiile astea de coletarie
costa aurul la fel pe toata planeta

daca vrei iti dau eu o idee de ce ai putea sa faci o afacere buna
de exemplu viagra fabricata in belarus este cea mai buna viagra de pe planeta

in plus este de 4 ori mai ieftina de cat viagra din Romania

si viagra aceea daca o gasesti la farmacie in Romania costa 600 lei pastila
si tu cumperi de acolo 3 pastile cu 100 lei adica 30 lei pe bucata

stii care este diferenta intre viagra de Romania si viagra de belarus
viagra de Romania de multe ori e falsa si nu prea are efect

pe cand cea fabricata in belarus iei o pastila vineri si are efect pana marti in continu
fara sa mai fie nevoie sa iei alta
si poti sa prestezi de zici de ori pe zi
pe cand cu asta de Romania merge o data daca mrege pentru ca in general in ro nu prea are efect.

| meninha a răspuns:

35£