| qieiqpalz a întrebat:

Salut, oare la cardul visa e vreun comision ascuns sau nu stiu..am intrebat la banca face ca nu exista niciun comision.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce faci cu el. platile la pos sau online nu au comisioane.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ei face că nu, asta e.

| Girly97 a răspuns:

In general cardurile Visa Electron sunt lipsite de comisioane. De exemplu pentru majoritatea putem retrage numerar de la bancomatele bancii fara vreun comision.

| Nonolita a răspuns:

Cazul tau concret? De ce suspectezi asta?
Pot fi comisioane daca retragi de la bancomatul altei Banci. Pot fi...

| Alex3345 a răspuns:

Doar banca iti poate spune la ce ai comision(ex:retragere de la alt bancomat) daca nu inseamna ca nu ai