| roberthuzmezan a întrebat:

Salut, pentru cei care au comandat de pe Amazon, dacă produsul comandat nu îți ajunge ți se returnează banii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca au trecut deja cele 6-8 saptamani cat este timpul alocat transportului, asa cum a avertizat vanzatorul pe site, da, poti disputa neprimirea pachetului si rambursarea banilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au intarziat de cateva ori, si i-am contactat, si am primit alt produs a doua zi, plus cel de dinaintelaughing) cateva zile dupa.
De mai multe ori s-a intamplat asta.

| SatraBenzbest a răspuns:

Se intampla foarte rar sa nu iti primesti coletul, si bineinteles ca iti primesti banii inapoi.Mai exista posibilitatea sa vina coletul, dar sa primesti altceva, atunci va trebui sa retrimiti coletul iar banii iti vor fi returnati.