| Zuzumilk26 a întrebat:

Dacă ați comandat un produs de pe aliexpress in valoare mai mare de 20 euro si produsul nu v-a mai venit acasă vi s-au mai dat banii înapoi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Produsul vine acasa, numai ca nu ai tu rabdare sa ajunga. L-ai comandat acum 12 zile si vrei sa ajunga deja?
Marfa de pe Aliexpress vine din China si dureaza intre 3 si 8 saptamani. Din pacate, nu-ti va inapoia nimeni banii, odata ce pachetul este deja trimis si urmeaza sa ajunga in tara. Ai rabdare!
Poti cere banii abia dupa 8 saptamani, cand produsul nu a ajuns.

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca au trecut alea 60 zile deschide disputa cu vanzatorul si iti va da banii inapoi.

| Derosa a răspuns:

Da îi poți recupera, dar e nevoie sa faci o cerere la ei pe site de amânare colet.