| pababiba a întrebat:

Salut, poate stii tu, ca eu unu nu am nici cea mai vaga idee... poti sa imi spui si mie ceva despre o sera pe langa vitan, berceni, nu stiu exact unde e, dar cica s-ar fi facut una noua, si ca e super mare si super high-tech... Si un link de site ceva, orice informatie e foarte bine venita. Merci frumos.

1 răspuns:
| StarDust a răspuns:

Hmm sera. era la constantin brancoveanu. cv q gradina de seara? sau nu stiu cv de genu. thinking cum te duci spre eroii revolutiei. thinking