| ioana_5244 a întrebat:

Salut all! de curand mi-am facut o agenda dar nu prea stiu ce sa imi scriu in ea. poate aveti si voi o agenda asa ca ati putea sa imi dati idei ce sa imi notez in ea. orice idee este bine venitahappy multumesc

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Well, cred cate referi la agenda aya care sa-ty aminteasca ce ai de facut. Pai, scryy ce ay facut in ziua respectyva si ce ai de facut in urmatoarea in urmatoarea zi scrii ce idealury ai pentru a treia iar in a treia scrii daca ty-ay atyns idealuryle, daca ai cunoscut pe cineva. nou, numarul pers respectyve o parere despre el/ ea orice te ajuta sa ty contactul cu lumea din afara care te mai poate scoate din lancezeala, nu glumesc. Pe oricine cunosty nou, numere contacte, planuri, date notificari, mai deseneaza ceva frumos pe colturi, scrye ceva cu ruj "un motto" pe prima pagina ceva de genu'
Cel ce te face sa plangy nu te meryta, iar cel ce te meryta nu te face sa plangy. Chesty de astea mai vezi u succes.

7 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Eu in agenda imi notez oraru.
zile de nastere
carti/filme4/melodii care mi le plac sa nu uit de ele.
cateva versuri
poezii

| Lary a răspuns:

Si eu am aceasta problema.thinking

| midnight_2375 a răspuns:

Am o agenda care o tin langa pc. si totimpu cand gasesc ceva interesant pe net mi notez, fiecare prostiehee hee

numere de telefon, poezii, filme, programe pentru pc, cand a nins prima data anul astabig grin sau anul trecutbig grin chesti de genuhee hee big grin

| ioana_5244 explică:

Mai bine nu te aflai in treaba sa scrii.auzi idiot rolling on the floormi-ar fi rusine sincer... cati ani ai? uimeste-ma cu inteligenta ta laughing banuiesc ca esti un tip matur nu? sau ma insel. oricum rolling eyes imi pare rau pentru viitorul tau in punga

| ioana_5244 explică:

Un om cu iq-u tau are trebui sa isi tine gura inchisa. daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti asa ca...scuza-ma cred ca ma confuzi cu cineva caruia ii pasa ce spui rolling on the floor)) da nu iti convine intrebarea nu intri.nu are rost sa te mai obosesti...mare ii gradina domnului si multe animale sunt in ea.

| ioana_5244 explică:

Multumesc:*

| PeRicoL.de.eXploZie6 a răspuns:

Ai putea sa le dai colegilor sau prietenilor tai sa semneze sau sa scrie ganduri prin ea happy