| cristiantudor5 a întrebat:

Salut.Se accepta la banci sa schimb 50 de euro in lei?

8 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Desigur

| Lucian4 a răspuns:

Bancile care au serviciul de curs valutar, accepta

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles, la orice banca!
Trebuie sa mergi cu un act de identitate la tine, ca sa te inregistreze.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca se acceptă.

| darius1705 a răspuns:

Poti merge la orice banca sau casa de schimb valutar. Trebuie sa ai buletin si eu zic ca e mai rapid la casa de schimb valutar (EXCHANGE) deoarece acolo nu e coada. Doar dai buletinul si banii. La 50 euro nu prea conteaza cursul valutar, diferenta e de maxim 2 sau 3 lei.

| sierra1 a răspuns:

Fără probleme dar la o casă de schimb valutar primești leii la un curs mai BUN!

| Era256 a răspuns:

Cu siguranță

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Să ai buletinul și banii.