| WALFMAN a întrebat:

Salut, știe cineva cum să șterg o tranzacție din revolut nu doar sa o ascund? asta știu că se poate, eu vreau sa o șterg complet, tranzacția este făcută către un site și nu pot sa o șterg.
DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Tranzacțiile bancare NU se pot șterge pentru că este ilegal.
Altfel ar fi mult prea simplu să faci dispărute tranzacții ilegale de genul mite, spălare de bani, finanțarea terorismului, etc, etc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil acest lucru, fiindca tranzactiile bancare nu sepot sterge niciodata din banca, ele fiind acolo pe veci.
Si daca ceri extrasul de cont peste 20 de ani, din perioada asta, tot acolo vor apare, fiindca banca nu poate sterge nimic din tranzactiile atle si nu exista hacker sa intre in programul bancar sa-ti stearga tie o tranzactie.