| Zigzukanir a întrebat:

Salut.stie cineva daca cu acelasi card de paypal pot sa primesc banii dar in acelasi timp sa platesc? cine stie dau funda.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Normal ca poti sa primesti, altfel cum ar fi alimentat daca nu ar fi posibila o astfel de tranzactie...

| Danzell a răspuns:

Poti sa faci ce vrei. si sa platesti si sa primesti.

asta e valabil pentru orice fel de card.
fie ca ii zice de debit sau de credit, paypal, sau ce mai vrei tu. diferenta apare in cat platesti comisioane.

paypal-ul il recomand exclusiv pentru plati si transferuri online.

| dorin1990 a răspuns:

Poti sa si primesti sa si trimiti pentru asta e facut acest sistem.bafta