| Boitor_Lorena_1992 a întrebat:

Daca cumpar ceva din strainatate si platesc prin paypal, iar produsul nu mai vine, primesc banii inapoi?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu inteleg de ce iti pui problema asta, produsul sigur vine, depinde de unde iei si da normal daca se intampla ceva cu produsul si nu ajunge, iti primesti banii inapoi

| amzosoft2003 a răspuns:

Daca produsul nu a fost expediat, poti primi banii inapoi de la Paypal si ei ii retrag de la cel de la care ai cumparat dar daca vanzatorul face dovada ca a expediat produsul (sunt metode de expeditie acceptate de Paypal)...nu-i mai primesti.

| W707707 a răspuns:

Da fa reclamatie!