| vikloth a întrebat:

Stie cineva daca se iau taxe de intretinere pentru card de credit pentru persoanele de liceu?( am peste 18 ani)

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Fiecare banca are propria politica in ceea ce priveste comisoanele de administrare. Cel mai indicat ar fi sa te adresezi bancii.
Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista "taxe de intretinere", poate te-ai gandit la comision de administrare. Din cate stiu toate bancile au comisioane de administrare dar cel mai bine este sa te uiti pe site-ul bancii tale ori sa mergi la unitatea de unde ai cardul. Numai bine!

| adeea78 a răspuns:

Nu e sigur. poate da poate nu.depinde d bancihappy