| MarcelPuricel a întrebat:

Salut. Stie cineva daca Vizanteee pariorul de pe Instagram este legit? N-as vrea sa-mi mai pierd bani. Imi pare rau daca am greșit categoria.
Dau funda

3 răspunsuri:
| PRaPRa a răspuns:

Instagram este plin de escroci.
Daca cineva face reclama la ceva doar pe Insta si nu si alte forme de "social media"stai departe.

| bravodaneee a răspuns:

Ai aflat daca este legit?big grin si eu sunt curios de el...

| Vlad_Matei_1992 a răspuns:

E un fake. Da block dupa ce ii pica biletul si pune alt bilet, ori photoshopat ori altceva. Stati departe!