| cryss_3939 a întrebat:

Stie cineva in timp s-ar putea recupera banii pe concediile medicale? Stiu ca dureaza foarte mult, dar as vrea sa gasesc o solutie mai rapida, nu sa dureze 1-2 ani. Cand am sunat si am intrebat, mi s-a spus ca sunt care agenti economici care asteapta si de 3 ani.

1 răspuns:
| Lambruzau a răspuns:

Pai nu sunt bani la buget!
Cu cate milioane de concedii medicale au fost eliberate pe timpul pandemiei!
Eu nu cred ca exista alata varianta decat asteptarea.
Poate sa incerci sa vb cu cineva de la Casa de Sanatate din zona ta….dar nici asa nu cred, ca si la plata intra cronologic, bla, bla!