| boxa97 a întrebat:

Salut..stie cineva o schema/truc/smecherie de castigat la pariuri sportive.v rog s imi spuneti..sunt nou cu pariurile si nu am castigat inca. ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns sincer? Nu exista!
Mereu vor fi surprize care iti vor da planurile peste cap, indiferent ce combinatie de meciuri ai pe bilet.

Si totusi, daca vrei sa ai cat de cat sanse, poti face urmatoarele lucruri :

1) Pune cate un meci din fiecare campionat, si daca iti permit cotele o echipa mai puternica, impotriva unei echipe slabe. (in general ai cota intre 1.5 si 2)
2) In cazul derbiurilor locale, uita-te si pe statistici gen flash score, si uita-te la ultimele rezultate ale lor (gen Roma-Lazio, Milan-Inter, City-United
3) In cazul meciurilor "tari" din UCL, CM, sau ce-o mai fi, daca nu stii cine ar invinge, poti juca la goluri
4) Nu pune prea multe meciuri pe bilet, intrucat sansele de a gresi un pronostic, sunt cu atat mai mari.
5) Nu paria sume mari, intrucat vei iesi in pierdere. Fa bilete de 3-5 lei.
6) Asteapta-te intodeauna la surprize, si puneti o cota care sa-ti rezolve pariul, nu neaparat sa castigi cat mai mult.

Cel mai important lucru :
Nu incerca sa joci pentru castig, intrucat va deveni o patima! Joaca de placere, si nu paria sume mari!

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Totul se rezuma la intuitie aici.Trucuri,smecherii nu-si au rostul, si nici nu cred ca exista.

| MLorand78 a răspuns:

Nu exista nici o smecherie pentru a castiga! Vei gasi pe net ''trucuri'' dar nu sunt 100% sigure! Mai mari sanse ai sa castigi cu putina inspiratie! Nu te lua dupa cota ca cota te duce in eroare.

| BitKode a răspuns:

Uita-te si la alte meciuri in care au jucat echipele pe care vrei sa pariezi si tragi si tu concluzi.Acum nici eu nu sunt expert dar incearca sa pui la alea cu un meci pierdut o sa ai cota mai mica dar sanse mai maritongue Daca nu poti sa pui si la rezultatul final sau numar de goluri.Dar la astea ai sanse mai mici si castigul mare big grin Mult noroc.Sall

| myky75 a răspuns:

Eu am ceva experienta an acest domeniu si pot sa-ti spun ca cea mai buna smecherie (pentru a nu fi an pierdere)este sa te lasi de ele.Castigi o data si pierzi de 100 si tot an pierdere esti.Plus de asta risti sa devina un viciu, o obsesie, care este foarte periculos care te va duce la faliment.Ti-am spus toate astea din proprie experienta, daca nu renuntam ramaneam fara nimicl, cu toate ca am pierdut destul de mult.