| Xenoverse1 a întrebat:

Salut. Stie cineva un parior foarte bun care are minim 5 ani de experienta pe Instagram sau Telegram?

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Nu există asa ceva. Tu trebuie sa ajungi sa înțelegi anumite meciuri.
De exemplu joacă Vilareal cu Barcelona. Vilareal sa zicem e locul 9 si Barcelona e locul 1 cu diferența de 10 puncte de locul 2.
In acest meci Vilareal o sa aiba cota 2.30 si Barcelona undeva la 1.50. Ar fi normal sa câștige Barcelona, nu? Dar aici intervine lucrurile: nu au nevoie de puncte, poate Barcelona a revenit in liga Spaniei dupa meciuri grele din Uefa si astfel nu joaca titulari sau pur si simplu se fac niște,, înțelegeri mici,, pentru un egal sa nu retrogradeze gazdele sau pur si simplu ghinion.
Ce parior cu experiență si-ar vinde pronosticurile pe 50 de leirolling on the floor? Nu sună ciudat?

| Xenoverse1 explică (pentru MValentin):

Mai bine tăceai.

| MValentin a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu, mai bine iti dai seama si tu de anumite chestii. Dar dupa cum mi-ai raspuns inapoi imi dau seama ca esti donator fidel la SuperBet bafta :*

| MiqueLanGelo a răspuns:

Poti scrie mie prin Telegram si vorbim totul @MiqueLanGelo