| bitzaa a întrebat:

Stie cineva un site sau vreo metoda sa organizez o strangere de fonduri? ..Am ca vecini o familie saraca, foarte saraca, si as vrea sa le fac un cadou de sarbatori, le-am dat vechea mea masina de spalat dar nu cred ca este suficient, sau daca stiti un loc de unde sa le cumpar un aragaz, frigider, masina de spalat mai ieftin.Va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aduna-ti prietenii, cunostiintele, solicita sa te ajute pentru asta.Craciun fericit si La multi ani! Succes si mult noroc.

| LiviuTPU99 a răspuns:

Unu la 5000 de oameni mai vad asa.Semeni foarte mult cu tatal meu.

| Marina01 a răspuns:

Pai...te-ai putea duce la un magazin de electrocasnice second-heand ..mai mult de atat..nu sctiu ce ai putea face, oricum felicitari, esti un om cu suflet mare!

| JBP a răspuns:

Incearca Indiegogo.com

| Cezar2189 a răspuns:

Nu am idei ..Doar vreau sa te laud pentru sufletul tau. Rar se mai gasesc oameni ca tine. Felicitari!