| Dani3lo a întrebat:

Salut, Sunt din Timisoara am 17 ani si as vrea sa lucrez sa imi fac niste bani de buzunar sa nu mai stau dupa parinti. Nu ma refer 8 ore pe zi in 3 schimburi sau ceva de genu, as vrea ceva part time undeva in mall sa impart pliante de genu acesta nu pe net cu avon si prosti din astea... Ma puteti ajuta cu ceva? Daca ma puteti ajuta cu ceva raspundeti la intrebare, daca vreti sa faceti misto tineti pentru voi. Multumesc! dau Funda ca intotdeauna.

6 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Sa faci conturi pe www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, jobs.bizoo.ro, www.myjob.ro. Mai intai faci C.V.-urile de pe acele site-uri si dupa aceea cauti. Succes!

| NobodyHeree a răspuns:

Poti merge prin mall-uri cu un prieten, sa te uiti pe la toate geamurile sa vezi daca ai noroc cu un vreun afis gen " angajam... "!

| IonutDX a răspuns:

Eu nu as privi pe termen scurt, adica sa castig marunt pentru distractia din club, as privi pe termen lung, adica as invata programare, limba engleza/germana/finlandeza etc sau faci cursuri recunoscute international de bucatar etc.

| Cipri1993 a răspuns:

Salut si eu sunt de langa Timisoara,nu prea gasesti, acum gaseste greu adulti de lucru da persoanele de varsta ta, incearca in kaufland, real, selgros...etc. la aranjat marfa pe raft s-ar putea sa ai o mica sansa, sper ca te-am ajutat

| MadrYx a răspuns:

Frate,si eu o sa fac asta in vara,incearca la mec,vorba ta, la avon, mall dai pliante
vazusem oadata pe un site, nu mai stiu unde si ce data avea pusa, 2 posturi,faceai curat la persoanele in varsta si cu dezabilitati
mai verifica anunturi prin ziare,site-uri, vorbeste cu prietenii, du-te la firmele rspective, te interesezi la ei, mult noroc big grin

| lumis a răspuns:

Ma bucur intotdeauna cand gasesc tineri ca tine constienti ca nu trebuie sa se bizuie doar pe banii parintilor. Pana cand gasesti ceva... pamantesc incearca sa faci niste bani online. Oricum, acesta este viitorul si nu gresesti cu nimic implicandu-te in astfel de activitati. Nu iti recomand nimic concret pentru ca depinde de cata pricepere si disponibilitate ai pentru astfel de activitati. Dar consulta blogul Bani online pentru incepatori, ti-ar putea fi de folos. Succes in cautarile tale iti doresc sincer.