| Cristi61yf13 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am activat un card de credit in contul meu de paypal si nu ma lasa sa il mai scot, imi zice sa incerc mai tarziu din cauza unor probleme. Tin sa mentionez ca am adaugat cardul pentru ca facusem 70€ intr-o aplicatie pe nume "cahs app" exista riscul sa imi fure banii din cont maine la salariu?
Sa stiu ce am de facut.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Paypal nu iti fura bani baiatule, si daca iti vine salariul pe el e card de debit, nu de credit.