| Razvan03Andrei a întrebat:

Am 13 ani si doresc sa castig cativa banuti($_$)!
Sunt priceput la compus de poezii si am chef de orice...happy

Va rog ajutami-ma!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sensa a răspuns:

Ai putea sa incerci sa colaborezi cu un ziar sau o revista care sa-ti publice poeziile.sau sa.imparti fluturasi? avand in vedere varsta ta nu cred ca ai prea multe sanse sa castigi bani(angajandu-te). oricum e de laudat intentia ta de a face cevahappy bravo

2 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

Mersi happy

| AndreIT97 a răspuns:

Blogger. Iti faci un cont, postezi acolo compozitii de-ale tale, si sa activezi GoogleAddSense. Daca accepta, poti castiga ceva banutzi d_b. Bafta!