| Mihai232332 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma angajez undeva, din cate stiu pot sa ma angajez undeva pe 4 ore sau ceva de genul.Stiti cumva ce as putea sa fac sau unde as putea sa ma angajez prin Sibiu?

1 răspuns:
| irado88 a răspuns:

Salut Mihai! Dacă dorești să faci bani, îți recomand o înscriere gratuită pe webselt.com/ref/irado88
Add: irado. team pe mess/skype pentru suport! Cu o investiție de 10 Lei, chiar poți dezvolta altăuri de noi venituri pasive, permanente și progresive! Succes! Ca membru Junior, nu știu dacă o să poți investi banii din portfol, deci vi rămâne pe cont Junior (Gratuit) și o să lucrezi împreună cu echipa mea la dezvoltarea ta personală, profesională și economică! Depinde foarte mult de tine, cât mult îți dorești să muncești și cât de perseverent ești!