| FlowInCuvinte a întrebat:

Am cautat pe internet multe joburi pentru muncitori necalificati in Anglia dar nu am gasit nici unu-l clar, sigur si promitator.
Cine stie un site pe care pot gasi mai multe joburi?

Dau funda ~~~~~

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| andreo92 a răspuns:

Fii atent la ce anunturi raspunzi pe internet, 95% sunt tepe, mai ales daca sunt prin agentii.

In general cei care merg in afara se duc asa prin cunostinte. Un angajator cand are nevoie de un roman, se duce la ceilalti romani din firma si le spune "ba mai am nevoie de un om, care poate sa aduca?", si atunci aia isi cheama prietenii.

Vezi ca si eu am muscat-o vara trecuta si era totul legal.