| slalomprintrecretini a întrebat:

am de gand sa imi deschid un bar in care sa am si slot machine. Ce am nevoie pentru a face asa ceva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu uita sa platesti un paznic pentru ele. Ultimii care au pierdut au spart tot cu ranga

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Registrul Comertului din orasul tau si iti vor da ei o lista completa cu tot ce ai nevoie, inclusiv toate autorizarile pe care trebuie sa le obtii inainte sa deschizi barul cu jocurile de noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ce buget ai? banii tai? nu ca iti da nu stiu cine, sau ca iei imprumut. cu ce bani vrei sa faci asta? cam cat