| costy0110 a întrebat:

am o intrebare. Tot apar anunturi pe net si facebook tot felul de anunturi cu joburi de acasa de la pc. venit de 300 de euro pe luna. credeti ca sunt adevarate?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt spamuri ieftine

| costy0110 explică:

Pai si cat ai retras pana acum?

| gogu00s a răspuns:

Nu. nu sunt avantajoase! si eu am avut de a aface cu asa ceva. la inceput totul mergea bine, dupa aceea mi-au spus ca au dat faliment deoarece nu se insriau multi si m-au lasat in somaj. dupa 3 ani am vazut din nou anuntul si apoia am realizat ca am fost pacalit. aceste firme sunt niste firme fantoma!