| Andrei281040 a întrebat:

Am o problema. Pe contul de paysafecard am 10 euro si eu vreau sa-i transform in bitcoin. Cum sa fac asta ca am cautat dar nu am gasit. (codul l-am folosit, banii sunt deja in contul de paysafe)

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

10 Euro? Doar tranzactia de Bitcoin costa mai mult de 10 Euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă problema ta e să faci rost de BTC, atunci poți cumpăra cu bani cash de la orice automat de plată Zebrapoint (de obicei le găsești pe la magazinele mari de genul Profi, dar există și o hartă online cu locațiile exacte). Suma minimă per tranzacție este de 500 de lei.
Baftă!

| Andrei281040 explică (pentru anonim_4396):

Pai asta e problema, eu nu vreau sa bag atatia bani. Dar daca bag eth care este suma minima?