| Anon03 a întrebat:

Salut,
Astazi am vazut ca este la oferta Counter Strike:GO pe steam si am dat o fuga pana la un centru paysafe card, dupa care am transformat cei 25 de roni sub forma unui pin code. Cand am ajuns acasa am introdus codul... si imi da o eroare, am pus banii in contul meu de paysafe card si cand sa platesc nu merge. Suma de plata este de 5.49 de euro asta inseamna 24 de lei si ceva... soldul meu total este de 25 de lei si nu merge. Banuiesc ca trebuie solul meu sa fie 5, 49 (ex) in loc de 25 de lei, nu? Intrebarea mea este urmatoarea: Cum pot face sa transform cei 25 de lei din cont in euro? Sau care ar fi problema in legatura cu plata?

2 răspunsuri:
| teutzzu7 a răspuns:

Cand dai 25 lei codul PIN va fi doar de 5€. Trebuie sa pui unul de 50 lei (10€).

| Anon03 explică (pentru teutzzu7):

Nu la asta ma refeream, ma refeream ca vreau sa transform cei 25 de lei din paysafe cont in euro... pentru ca doar asa accepta steam-ul, nu accepta RON