| Anonim420420 a întrebat:

Salut TPU. Am observat azi dimineata in aplicația my brd de internet banking ca mi-au fost luati 4.5 lei lunar pentru costuri "administrate mobile banking" acest cost intra in administrarea contului care se plateste anual? Sau acest cost este separat? La toate bancile se plătește serviviul de internet banking?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se plătește lunar, la toate bâncile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha, cam la toate

| lCupidon a răspuns:

Țin sa menționez ca mi s-au luat și mie 4.5 pentru mobile banking și 4.5 pentru mobile internet-tot azi
Nu știu care e treaba, din câte știam dacă ești elev nu îți ia bani de pe card, dar mie mi-a luat

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E diferenta de costul de administrare a contului. La BT eu am BT24 pe PC si platesc un leu lunar, BT Pay pe telefon si nu platesc nimic dar pe langa astea platesc 24 lei anual administrare de cont.

| lCupidon a răspuns:

Ai primit cumva un mail de la brd? Eu da, mi s-a scris ca îmi vor fi returnați banii