| ParvuMaria a întrebat:

Am un card de la unicredit și aș vrea să știu unde pot să văd dacă mi se percep taxe pentru administrarea contului sau retrageri?
Folosesc acel card pentru a strânge bani pentru zile negre să zic așa și nu îmi dau seama dacă mi se opresc bani când mai fac retrageri sau tranferuri.
Am aplicația mobile banking.
Vă foarte mulțumesc de pe acum dacă mă ajutați să nu mor proastă cu telefonul în mână.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi in contractul cu banca sau te uiți direct pe extrasul de cont

Ps. Fa ți un cont de economii, nu îți tine banii pe care îi tii pentru zile negre pe cont curent.

| sierra1 a răspuns:

Intri pe current-account - detalii sau raport lunar și vezi acolo tot ce intră sau iese din cont