| Bogdan8102 a întrebat:

Salut, care este banca cu cele mai mici comisioane la administrarea contului și aplicația mobilă internet banking? Am găsit Banca Transilvania cu administrarea gratuită și 5 lei pentru aplicație și voiam să știu dacă găsesc o oferta mai buna. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt mai multi factori care se iau in calcul. Numai scotand toti parametrii si comparandui si luand in calcul ce operatiuni faci, poti sa-ti dai seama care este mai avantajos pentru tine.
Apoi mai intervin gratuitati pentru diferite pachete.
Dar daca stai si calculezi, adunand avantajele si scazand dezavantajele, e tot o apa si-un pamant.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

ING, dar nu o recomand.

| Zuzu1991 a răspuns:

ING, evident
BT au copiat dupa ING, care a avut ani buni inainte bancomate cu depunere de numerar