| CristiMihai23 a întrebat:

Salut, TPU.
Are cineva ceva sugestii pentru a putea câștiga ceva bani de buzunar exclusiv on-line, acum cu perioada asta de carantină? Având în vedere că sunt minor, vreau metode care pot fi aplicate și în cazul meu.
Țin să precizez că fac parte dintr-un network CPA Marketing, dar vreau să-mi ridic banii câștigați.

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Da, fă muzica pentru reclame, daca ai card, îți promit că vei câștiga la greu

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu mai ai nici o sansa sa castigi ceva, mai ales ca esti minor.
Poti face parte din ce network vrei u, daca aia nu-ti dau de munca, nu are altcineva cine sa-ti dea.
Oricum, nu ai nevoie de bani in perioada asta, ca-i totuul inchis: magazine, baruri, discotecti, cinema, tot.