| DokOcOOkiE a întrebat:

Am doar 15 ani. Cum as putea castiga ceva bani?
Ma pricep la compus thinking, fac fotografii bune, este pasiunea me da n-am aparat fotocrying.
As putea lucra ceva babysitter in iasi, avand in vedere ca-mi plac copii?
Ce idei aveti? Voi cum castigati bani?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

DIn pacate nu iti poti face dita mai planurile acum in epoca asta si in plus esti destul de mica pentru a lucra, eu primesc cate 10€ saptamanal de la maicamea si uite asa castig bani mai fac treaba prin casa si tot asa.

| premierevideo a răspuns:

Daca inca te mai intereseaza fotografia, contacteaza-ma. Doar persoane extrem de serioase.