| NewFeel a întrebat:

As dori si eu niste nume de S.R.L pentru un bar.

7 răspunsuri:
| 4drian a răspuns:

Numele srl ului nu este important. Cred ca numele barului conteaza. trebuie sa aiba legatura cu tematica, ambianta, muzica de acolo, targetul de varsta. etc... poate mai multe detalii ne-ar ajuta mai mult.

| Patriciia a răspuns:

Piratii
Staff
Spice
Athos
Amnesia
Haven
Narghila

| KateMiddleton a răspuns:

Aivengo
Casa arcasului
La cornul lui Sas
Olimp
Hanu lu Vasile
Cetatea
Arco
Sunt denumiri usor de memorizat dupa parerea mea si au legatura cu un bar.Pentru a atrage mai multi clienti stiu un pont gratis:Scrii pe usa urmatoarele("N-avem wi-fi nu pentru ca suntem zgirciti, ci pentru ca vrem sa vorbiti unul cu altul ")
Bafta!

| TOOL a răspuns:

Black Skull Suna destul de fain happy + ca avataru' tau se potriveste perfect cu acest numehappy! funda?

| NewFeel explică:

Doar nume de srl

| NewFeel explică:

Subiect incheiat

| PaintedGalaxy a răspuns:

First Coffe
Supreme
Vintage
Gold
Premium