| Mafiotu007 a întrebat:

Salut Tpu.As vrea sa imi spuneti daca stiti un job in care esti la costum,un om respectat, si de preferabil, sa se castige cat de cat.Multumeasc anticipat si

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt multe asemenea slujbe, incepand cu profesiile juridice (judecator, procuror, avocat, notar, consilier juridic, secretar de consiliu local), continuand cu cele din domeniul economic (contabilitate, banci, etc), cele din domeniul medical, inginerie, etc.

1 răspuns:
| SorinelF86 a răspuns:

Sofer al unei persoane influente. nu ai nevoie de studii multe tongue