| OriceNumaiEuNu a întrebat:

As vrea sa va intreb, in special pe cei din Braila, daca stiti unde ma pot angaja ca distribuitor pliante sau orice. am 17 ani si vreau sa muncesc vara asta dar problema e ca nu prea gasesc sau nu ma duc unde trebuie, ma puteti ajuta, plz? Ofer funda persoanei care chiar ma va ajuta ^^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca la Braila exista Kaufland, dar mereu Kaufland cauta persoane care sa distribuie ziarele. Nu stiu ce sa zic, dar poti intreba pe Facebook, pe "Kaufland Romania" ( tu scrie asa, pe Facebook ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Incearca pe olx la rubrica locuri de munca, parca am vazut ceva pe acolo.