| EX_AL_2002 a întrebat:

Aveti idee cam care ar fi costurile pentru un licean in Bucuresti? Vreau sa ma transfer anul acesta la un liceu in Bucuresti.

Mancarea si cazarea sunt scoase din calcul deoarece stau la nasul meu. De ce buget as avea nevoie incat sa acopere costurile pentru scoala ( carti, caiete, pixuri etc ), haine, iesiri ( in weekend-uri, nu toate doarece cateodata o sa mai ma duc acasa ), produse de igiena ( pasta de dinti, apa de gura, ceara de par, parfum etc). Daca am omis ceva va rog sa mentionati. As dori un buget pentru toate acestea, ma mai reped inca o data.

O zi faina!

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu mult, cateva sute de lei pe luna cred ca iti ajung.